از ما بپرسید

  Q

  سوالات متداول

  آیا شما هم از ما سوال دارید؟

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول عمومی

  آیا حتما لازمه برای کارهای حقوقی از وکیل استفاده کنم؟

  قضیه خیلی ساده است مثل این میمونه که شما مریض بشین و بعد سوال داشته باشید که آیا باید حتماً برم دکتر یا همینکه قرص از داروخانه بگیرم و مصرف کنم خوبه میشم؟ ممکنه شما با رفتن به داروخانه و خرید دارو حالتون خوب بشه اما مواردی که نتیجه نمی‌گیری و حالتون بدتر و بدتر میشه بیشتر از مواردیه که حالتون خوب میشه چون اولاً اگر دکتر برین داروی مناسب به بیماری تجویز میکنه و ثانیاً اگر دکتر برین مدت زمان استفاده از دارو و خیلی چیزای دیگه که به درد بدنتون میخوره رو میتونیم از دکتر دریافت می‌کنیم البته دکتر رفتن همیشه به معنای خوب شدن صددرصد نیست اما قطعاً از وقتی که به دکتر نمیری نتیجه بیشتری از رفتن به دکتر برات حاصل میشه کار حقوقی هم مثل همینه اگر با وکیل مشورت بکنی به مراتب راه کارهای بهتری رو در اختیارتون میذاره و تو مقصود و هدفت نزدیکتر میشی.

  برای گرفتن هزینه های اشتراک از یک همسایه بدحساب چکار میتونیم بکنیم؟

  خوب قانون برای ما سه تا راه در نظر گرفته اول اینکه میتونیم با تصویب هیئت مدیره ساختمون یا با رضایت مدیر ساختمون به دفتر ثبت مراجعه بکنیم و درخواست استعلام اموال او و توقیف حساب و گرفتن هزینه‌ها از محل اموال را داشته باشیم دوم این که میتونه اون مدیر ساختمون خودش برق و گاز مشترک همسایه رو از اون همسایه اگر شیر جداگونه داره قطع کنه و بگیره سوم اینکه میشه دادخواست مطالبه وجه علیه همسایه خاطی داد و از دادگاه درخواست کرد که با توجه به صورت و ریز هزینه‌ها اون همسایه بد حساب به پرداخت هزینه ها محکوم بکنه

  آیا اثبات رابطه نامشروع زن باعث از بین رفتن مهریه و حضانت میشه؟

  اثبات رابطه نامشروع تاثیری در سقوط مهریه ندارد، اما به دلیل انحطاط اخلاقی مادر، دادگاه می‌تواند به سلب حضانت مادر رای دهد.

  سریع ترن راه طلاق کدام است؟

  اگر خانم از آقا وکالت در طلاق داشته باشد در این مورد طلاق راحت تر و سریع تر از سایر موارد محقق خواهد شد. در غیر این صورت و برای جدایی سریع و بدون دردسر چاره ای جز طلاق توافقی نمی باشد.